Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Provozovatel internetového portálu

Sportion, s. r. o.
Masarykova 413/34
602 00 Brno
Česká republika
IČO: 09541667
DIČ: CZ09541667
Tel.: +420 603 963 916
Email: info@sportion.cz

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu doklad. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Záruční podmínky

Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními zákona, činí tedy 24 měsíců s výjimkami stanovenými zákonem. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží kupujícím a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravně. V případě výměny dostane kupující nový záruční list. Další případná reklamace se bude uplatňovat na základě tohoto záručního listu.

Stornování objednávky

Kupující má právo stornovat objednávky bez udání důvodu 60 minut po jejím odeslání na email: info@sportion.cz. V případě stornování objednávky po této lhůtě je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě, že objednané zboží musel objednávat u dodavatele, nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží již došlo k vynaložení prokazatelných nákladů, např. zbytečné dopravy, apod.

© 2020 - 2023 Sportion s.r.o. | pronájem e-shopu Upgates | Nastavení cookies

Vytvořilo: