Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

O násŘemeslná výroba

České, lokální a kvalitní. To jsou tři hlavní hlavní pilíře značky Sportion.

Stejně jako máme tři hlavní pilíře, tak máme i tři zakladatele Jirku, Pepu a Petra, kteří jsou srdcem bezmezní nadšenci do sportu. Náš hlavní sen a vize je spojit české lokální výrobce sportovního oblečení a vybavení v jedné ucelené e-shopové platformě.

Mnoho lidí ani netuší, kolik máme v České republice skvělých ať už větších nebo menších firem produkujících prvotřídní sportovní vybavení a oblečení. Velké množství tohoto zboží je bohužel vyváženo do zahraničí a my pak raději nosíme oblečení ze zemí třetího světa. Nebo menší výrobci nemají kapacitu a schopnosti zajistit si vlastní e-shop, na kterém by své produkty prezentovali, proto se jim snažíme pomoci tím, že je zveřejníme a podpoříme u nás ve Sportionu.

Jeden ze zakladatelů Jirka na českém trhu již dlouho funguje s vlastní značkou Moose, která se specializuje na ponožky, funkční prádlo, čepice a další doplňky. Díky tomu získal široké znalosti v oblasti sportovního oblečení a navázal řadu pevných vztahů s výrobci po celé České republice.

Na našem e-shopu nenajdete pouze a jenom zboží vyrobené v České republice, ač se právě o to nejvíce snažíme. Ne všechny výrobky z některých oblastí sportu lze lokálně sehnat. Na co se ale můžete spolehnout je, že námi vybrané produkty jsou kvalitní, protože je všechny pro Vás testujeme, abychom si za svým doporučeným zbožím mohli opravdu s čistým svědomím stát.

© 2020 - 2024 Sportion s.r.o. | pronájem e-shopu Upgates | Nastavení cookies

Vytvořilo: