Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Testujeme za Vás - Batoh Doldy Big Wall 40

Testujeme za Vás - Batoh Doldy Big Wall 40

Recenze na batoh od kvalitní české značky Doldy od Jirky, který jej vyzkoušel rovnou v terénu při dvacetikilometrovém výšlapu na Žďárské vrchy.

Jiří Šmarda a značka MOOSE, která obletěla svět.

Jiří Šmarda a značka MOOSE, která obletěla svět.

Jiří Šmarda, jeden ze tří zakladatelů našeho projektu je na českém i zahraničním trhu již řadu let se svou značkou MOOSE. Díky zaměření na kvalitu a inovaci ve výrobě se jeho produkty dostaly na Mount Everest, Tour de France a dokonce do vesmíru.🌏

Jak si správně vybrat boty?

Jak si správně vybrat boty?

Běh se stává v současné době čím dál populárnější. Věnují se mu ženy i muži ve všech věkových kategoriích. Spoustu lidí začne s během kvůli touze po hubnutí nebo zlepšení fyzické kondice, pro někoho je to způsob jak na čerstvém vzduchu načerpat endorfiny a vyčistit si hlavu. Po překonání začátečních problémů a naleznutí si vlastního tempa se však běhání rychle stane závislostí.

Základním vybavení pro to, abyste vůbec začali jsou kvalitní běžecké boty.

Sport za časů korony

Sport za časů korony

Začátek roku a zvyšující se teploty v předjaří nás vždy táhly k tomu, abychom se začali věnovat nějaké fyzické aktivitě. Loňský rok toto nutkání posunul přece jen ještě o něco dál.

Vítejte na Sportionu!

Vítejte na Sportionu!

Nový e-shop je konečně tu!!!  Rádi bychom Vám tedy přestavili jeho skladbu, jednotlivé kategorie a značky, které jsme se rozhodli oslovit. Dále bychom chtěli přiblížit důvod, proč jsme se vůbec rozhodli tento projekt realizovat.

© 2020 - 2022 Sportion s.r.o. | pronájem e-shopu Upgates

Platby GoPay
Vytvořilo: